Алюмінієві
профілі

Гуртом та у роздріб

Алюмінієві профілі підходять для кріплення і герметизації стиків полікарбонату будь-якого типу і товщини, відрізняються високою надійністю, двадцятирічним терміном служби, геометрично правильною конструкцією стикування пластика і алюмінію.

Профіль з алюмінію безперешкодно відводить конденсат, стійкий до будь-яких природних навантажень. Конструкції з полікарбонату з алюмінієвим профілем завжди виглядають елегантно.

Алюминієвий
поєднальний
профіль

Використовується для стикування листів монолітного і стільникового полікарбонату, має надійну притискну кришку для якісного кріплення, забезпечує повну герметизацію стиків. Конструкція профілю здатна нести високі зовнішні і внутрішні навантаження, радує довговічністю. Лінійка розмірів профілю: 4-32 мм.

 

Алюминієвий
торцевий профіль

Застосовується на торцях козирків, навісів, теплиць та інших споруд. Гарантує 100% герметизацію полікарбонату і створює естетичну окантовку листів. Конденсат легко відводиться з осередків полікарбонатних полотен. Доступна широка лінійка розмірів АПТ: 4-32 мм. Матеріал не схильний до корозії.

 

Приклади використання

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.