Лист
полікарбонату

Гуртом та у роздріб

Лист полікарбонату. Ми пропонуємо п’ять варіантів структур матеріалу з кількістю камер від 1 до 4-х, а також ексклюзивний посилений полікарбонат, який не має аналогів. Доступна товщина листів 4 – 32 мм. Стандартні розміри листів 2100 мм х 12000 мм, 2100 мм х 6000 мм. Колірна гамма в асортименті.

Асортимент

Переваги продукту

Надвисока ударна міцність

Надвисока ударна міцність

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Безпека скління

Безпека скління

Високі теплоізоляційні властивості

Високі теплоізоляційні властивості

Чудова світлопроникність

Чудова світлопроникність

Стійкість до атмосферних впливів

Стійкість до атмосферних впливів

Часті питання

Як згорнути лист полікарбонату

Як перевести полікарбонат пористого типу
Для цього краще використовувати вантажні автомобілі з рівною підлогою без нерівностей, так як пористий полімер рекомендується возити в горизонтальному положенні. При виборі вантажного автомобіля необхідно враховувати його габарити. Не можна, щоб листи виходили за кузов, якщо їх товщина 4-8 мм. Якщо ж товщина листів 10-12 мм, дозволяється виступ за кузов на 70-80 см.

Якщо для перевезення використовується вантажна машина з закритим кузовом, полікарбонат транспортується в згорнутому стані. В цьому випадку необхідно стежити за діаметром листового вигину, він не повинен перевищувати внутрішні кузовні розміри. Якщо планується доставка матеріалу на близькі відстані, внутрішня кузовна ширина може бути на 10-15% менше, ніж діаметр вигину. Після прибуття на кінцеву точку потрібно відразу скласти полотна горизонтально, попередньо розгорнувши.

Скільки термошайб на лист полікарбонату

Термоізоляційні шайби складаються з трьох ключових частин: перша - це сама пластикова шайба, друга частина являє собою своєрідний ущільнювач, який забезпечує максимально герметичне і надійне кріплення полімеру до конструкції і перешкоджає попаданню вологи не тільки всередину будівлі (приміщення), але і безпосередньо в осередку аркуша . Третя і сама верхня частина, якої деякі будівельники через незнання нехтують - це верхня «капелюшок», заглушка.

Приклади використання

Лист поликарбонату

Яким буває лист полікарбонату, де та для чого його використовують?

Найпоширеніша випуску полікарбонату – прямокутний лист. У такій формі його найчастіше виробляють на підприємствах, а вже потім – обробляють (надають потрібний розмір, форму).

Яким може бути лист полікарбонату: види і основні характеристики

Матеріал буває 2 видів:

 • Ніздрюватий (або стільниковий). Лист пористого ПК – не цілісний: всередині нього є порожнечі з повітрям. Тепло такий матеріал тримає краще, але світло пропускає трохи гірше, до того ж він менш міцний, ніж монолітний.
 • Монолітний. Порожнеч з повітрям не має – це просто суцільний суцільний лист полікарбонату. За прозорості злегка поступається склу (але чим товще лист – тим менше світла пропустить матеріал, і тим гірше через нього буде видно).

Основні характеристики матеріалу такі:

 • Розмір листа. Визначається в залежності від того, де його будуть застосовувати. Є кілька поширених типорозмірів, однак виробники зазвичай беруться випускати листи і за індивідуальними розмірами.
  Товщина листа. Поширений діапазон – від 1 до 12 мм. За індивідуальними замовленнями – можливий випуск і більш товстих листів.
 • Колір. Полікарбонат може бути прозорим, або мати якийсь відтінок (червоний, жовтий, синій, зелений, бронзовий, сірий, гранатовий, бірюзовий).
 • Ступінь прозорості. Полікарбонат може бути повністю прозорим, або замутненим. Світло через такий матеріал буде проникати, а ось розглянути що відбувається по той бік – вже не вийде: воно буде розмиватися.

Характеристики листового ПК залежать від того, де саме і навіщо його будуть застосовувати.

Де застосовуються листи полікарбонату: список варіантів

ПК – поширений матеріал. Його використовують для:

 • Рекламної галузі. З нього роблять рекламні щити, з листів вирізують букви, вивіски, покажчики.
 • Скління. В першу чергу – конструкцій, де скління повинно бути міцним і надійним. Наприклад – на стадіонах, в торгових центрах, розважальних центрах, промислових об’єктах. Крім цього ПК застосовують і для скління малих будівель – альтанок, басейнів, дитячих майданчиків, терас.
 • Створення малих конструкцій. Навіси, козирки, перегородки, огорожі.
 • Автопромисловості. З полікарбонату роблять лобове скло, фари, для судно- і авіапромисловості – ілюмінатори.

Для перерахованих вище галузей полікарбонат хороший своєю міцністю, надійністю і прозорістю, а також порівняно простий (на відміну від скла) обробкою.

Де купити листи полікарбонату?

Листи монолітного і стільникового полікарбонату можна купити в компанії Polycarbonate (Київ). Доставка товару можлива по всій території України.

В асортименті – листи різних розмірів і товщини, а також різних кольорів, включаючи повністю прозорі. За бажанням – можна замовити виробництво листів за індивідуальними розмірами.

Крім листового ПК компанія продає і супутні товари, які будуть потрібні при будівництві конструкцій з цього матеріалу.

Розгорнути

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.