Часті питання. Клієнтам.

Наскільки стійкий полікарбонат до впливу довкілля ?

Стільниковий полікарбонат чудово почувається в діапазоні температур від -40 ° С до +120 ° С, повністю зберігаючи всі механічні та оптичні властивості. Панелі стільникового полікарбонату витримують значні вітрові та снігові навантаження.

Термошайби особливості та застосування ?

Застосування якісного кріплення забезпечує міцність та тривалий термін експлуатації конструкції. Для кріплення стільникового полікарбонату використовують спеціальні термошайби різних розмірів.

Як вибрати теплицю ?

Сьогодні навіть найдосвідченіший дачник зможе підібрати теплицю на свій смак, тому що різноманіття представлених виробів вражає своєю варіативністю. Найбільш популярною на даний момент вважається конструкція з полікарбонату. Для того, щоб вибрати найкращий варіант, необхідно врахувати наступне.

Порада №1: залежно від культури, яка вирощуватиметься в теплиці, змінюватиметься і її форма: Так, для баклажан та томатів найкраще підійдуть теплиці арочної форми; Для кучерявих культур найідеальнішим варіантом буде теплиця куполоподібного типу, оскільки світло розсіюватиметься і надходитиме до кожної з рослин у рівній порції, що зробить дозрівання плодів практично одноразовим.

Порада №2: великий вплив на вибір виробу має його функціональне призначення. Якщо передбачається використовувати теплицю як місце вирощування овочів для особистого користування, то найкраще підійде полікарбонатна конструкція невеликого розміру. Вона не займе багато місця на ділянці, і її можна буде встановити саме тоді, коли потрібно. Якщо ж теплиця монтується для бізнесу і використовуватиметься регулярно, то простіше буде придбати більшу конструкцію. Також варто задуматися про оптову купівлю теплиць.

Порада №3: ​​при виборі теплиці для дачної ділянки слід придбати також супутні товари, такі як краплинний полив, фундамент, провітрювачі для теплиці, які значно полегшують вашу дачну працю.

Які розміри листів полікарбонату ?

Стандартні розміри 2100х6000 мм. або 2100х12000 мм.

Де можна використовувати полікарбонат?

У теплицях та оранжереях

Навіть найкапризніші рослини будуть під надійним захистом цього матеріалу. Стільниковий полікарбонат створює стабільну температуру та захищає від агресивного ультрафіолетового випромінювання. При цьому посадки отримуватимуть необхідну кількість світла. У теплицях з полікарбонату ви можете створити оптимальний мікроклімат для різних рослин.

Для вітрин та павільйонів

Цей матеріал має привабливий зовнішній вигляд та велику різноманітність відтінків. Крім того, стільниковий полікарбонат відрізняється великою гнучкістю, а значить, дозволяє споруджувати складні конструкції, у тому числі вигнутих форм. В результаті ви отримуєте можливість втілити будь-які дизайнерські ідеї, які вигідно виділять вашу торгову точку серед інших.

У склінні промислових будівель

Важливою особливістю стільникового полікарбонату є його міцність та стійкість до різноманітних впливів. Навіть у найекстремальніших температурних умовах або за сильних ударів скління не постраждає, зберігаючи свої теплоізоляційні властивості. Ця стійкість полікарбонату незамінна у виробничих будинках, де скло не витримує навантаження належним чином.

У створенні офісних перегородок

Полікарбонат чудово вписується у сучасний дизайн офісів. Його гнучкість дозволяє створювати перегородки будь-якої складності. При цьому завдяки міцності стільникового полікарбонату таке оформлення офісу не вимагатиме частого ремонту. Швидкий догляд та стійкість до будь-яких засобів для миття забезпечать додаткову вигоду.

У басейнах та душових

Стільниковий полікарбонат показує відмінні вологостійкі властивості. Він не втрачає міцності та зовнішнього вигляду навіть від постійного контакту з водою різних температур.

Чи можна застосовувати полікарбонат замість скла ?

Стільниковий полікарбонат у 200 разів міцніший і у 8 разів легший за скло і може бути використаний, як його замінник. Таким чином, панелі з полікарбонату стійкі до ударів граду і є безпечним склінням. Панелі з полікарбонату не розбиваються і не дають тріщин, а отже гострих осколків при ударі немає.

Чому стільниковий полікарбонат ідеальний для теплиць та парників?

Більшість дачників та фермерських господарств, які використовують парники, погодяться, що використання стільникового полікарбонату для покриття теплиць стало справжньою революцією у галузі. Легкий та стійкий матеріал замінив ненадійні плівки та скла, повністю задовольнивши усі вимоги до прозорого покриття парника.

Що таке стільниковий полікарбонат?

Стільниковий полікарбонат – це твердий безбарвний полімерний пластик, що використовується у виробництві у вигляді гранул. Він міцний, легкий, оптично прозорий, пластичний, морозостійкий, є хорошим діелектриком, екологічний та довговічний. Це матеріал, що відрізняється економічністю та довговічністю. Він практично повністю витіснив скло та плівку з процесу створення таких будівель, як теплиці, зимові сади, вікна виробничих будівель та ліхтарів.

Інструкція з монтажу та комплектації теплиць

Теплиця призначена для створення мікроклімату сприятливого для вирощування садово-городніх культур на дачних і присадибних ділянках. Каркас теплиці, виготовлений із сталевого профільної труби, не вимагає фундаменту і може встановлюватися прямо на грунт.

Завантажити інструкцію з монтажу і комплектації теплиць

Інструкція по монтажу стільникового полікарбонату

Даний посібник забезпечує основну інформацію для роботи і установки світлопрозорої покрівлі. Порожнечі всередині листа зобов'язують провести попередні роботи з листами перед установкою. Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію з експлуатації перед монтажем світлопрозорої покрівлі.

Завантажити інструкцію з монтажу стільникового полікарбонату

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.