Термошайби
для полікарбонату

Оптом та в роздріб

Термошайби застосовуються для герметичного з’єднання полікарбонатних плит з каркасом споруди. За зовнішнім виглядом шайба схожа на гриб.

Вона допомагає ізолювати і приховати саморіз, зробити навіс або козирок естетичним. За кольором ці елементи підбираються до полікарбонату.

Про термошайби

Діаметр капелюшка шайби – 33мм, ніжки -12мм. Термо-шайби виготовлені з міцного і довговічного поліетилену, збільшують надійність кріплення листів до каркаса конструкції і захищають від зриву панелей під час штормових ситуацій. Також спеціальна прокладка-кільце в Термошайба забезпечує гідро- і теплоізоляцію

 

Кольори

Прозорий

Бронза

Зеленый

Синій

Червоний

Жовтий

Сірий

Гранат

Бірюза

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Термошайба для полікарбонату: яку краще вибрати

Щоб виріб або споруда з полікарбонату прослужили довго і не вимагали ремонту – треба вибирати підходяще кріплення і правильно його використовувати. Одним з варіантів з’єднання полікарбонатного листа і каркаса є термошайба для полікарбонату.

Що таке термошайба для полікарбонату, і навіщо вона потрібна?

Термошайба – вид кріплення, що складається з:

  • ніжки з різьбою (зазвичай довжиною до 16 мм, але бувають і довші);
  • ущільнювача (зазвичай це поліуретан, що не дає волозі проникати всередину отвору);
  • верхньої заглушки, або «капелюшки» (прикриває ніжку і додатково не дає волозі і пилу проникнути в отвір).

В експлуатації таке кріплення – довговічніше і надійне, ніж «звичайний» саморіз або болт. Воно міцніше зміцнює полікарбонатний лист до каркаса (за рахунок ущільнювача), і не дає волозі, пилу і вітру проникати всередину (особливо це актуально для теплиць).

Крім полікарбонату Термошайби можна використовувати для кріплення металевих, дерев’яних та пластикових виробів.

Якими бувають Термошайби для полікарбонату?

Головна відмінність Термошайба – матеріал, з якого вони виконані. Це може бути:

  • Нержавіюча сталь. Найдорожчий, але і самий довговічний і надійний варіант. Зазвичай сталеві
  • Термошайби ставляться в конструкціях великої площі, з великою кількістю кріплень, або якщо місцевість відкрита, і клімат вітряний.
  • Поліпропілен. Термін придатності зазвичай обмежений 3-5 роками – тобто такі шайби підходять для тимчасових конструкцій. Зате такі кріплення коштують дешево, і можуть випускатися в різних кольорах.
  • Полікарбонат. Наймасовіший і вдалий варіант з усіх існуючих. Може служити до 15-20 років, дешево коштує (порівняно зі сталевими шайбами), може виконуватися в колір листа (візуально таке кріплення буде помітно тільки з декількох кроків, і то якщо придивлятися).

Для «звичайного» будівництва (якщо вам не треба щось робити з полікарбонату в місцевості з сильними вітрами) – найкраще брати полікарбонатні Термошайби.

Правила кріплення полікарбонату Термошайба

Для кріплення в листі полікарбонату і каркасі спочатку свердлиться отвір. Для цього вибирайте гостре свердло з центральною фіксацією – щоб воно не зсковзувало і не дряпало лист. Свердлити отвір треба під прямим кутом – інакше «капелюшок» не стане рівно, може зім’яти лист, або просто залишиться щілина, в яку буде проникати вода.

У просвердлений отвір термошайба вкручується до упору, але без зусилля в кінці – інакше можна продавити лист (якщо це стільниковий полікарбонат).

Де купити шайби для полікарбонату в Україні?

Якщо ви зібралися щось будувати з полікарбонату, і в якості кріплення вирішили використовувати саме Термошайба – заздалегідь розрахуйте, скільки кріплень вам знадобиться. Кількість обов’язково беріть з запасом в 5-15% (тому що при роботі частина шайб можуть зіпсуватися чи загубитися). При розрахунку враховуйте товщину листа (чим товще лист – тим він важче, і тим більше точок кріплення знадобиться).

Купити Термошайби в Україні можна у компанії Polycarbonate. В асортименті – вироби з різним кольором капелюшків (включаючи прозорі). Завдяки цьому ви можете підібрати кріплення під будь-який колір конструкції, і воно не буде виділятися візуально. Замовлення доставляються по всій Україні.

Розгорнути

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.