Торцева
стрічка

Гуртом та у роздріб

При монтажі полікарбонату використовується торцева стрічка, що закриває стики і торці листів. Вона захищає і герметизує поздовжні стільники, закриває торці від попадання бруду і пилу, зберігає естетичність конструкцій з полікарбонату.

Стрічка є самоклеющейся міцною плівкою, має міцну основу і не втрачає своїх властивостей протягом всього періоду служби створених теплиць, навісів, інших конструкцій. Стрічка стійка до корозії і проста в монтажі. Залежно від місця розміщення вибирають суцільну або перфоровану торцеву стрічку.

Суцільна
торцева стрічка

Даний тип плівки також називається гермолента, вона надійно герметизує стики і торці, не допускаючи проникнення всередину швів пилу, комах, вологи. Така самоклейка зазвичай використовується на зовнішніх верхніх частинах полікарбонатних панелей похилих конструкцій

 

Перфорована
торцева стрічка

Плівка з отворами захищає від пилу і бруду, але не перешкоджає волозі, що дозволяє конденсату природним чином випаровуватися з сот. Перфострічкою зазвичай закривають нижні частини панелей, вертикальне скління, а в арочних конструкціях – два кінця полікарбонатних листів. Перфорована стрічка служить додатковим елементом міцності кріплень і підвищує їх несучі властивості.

 

Способи доставки

delivery

Нова пошта

delivery

SAT

delivery

Адресна доставка

delivery

Самовивіз

Сертифікати

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.