Торцева
стрічка

Гуртом та у роздріб

При монтажі полікарбонату використовується торцева стрічка, що закриває стики і торці листів. Вона захищає і герметизує поздовжні стільники, закриває торці від попадання бруду і пилу, зберігає естетичність конструкцій з полікарбонату.

Стрічка є самоклеющейся міцною плівкою, має міцну основу і не втрачає своїх властивостей протягом всього періоду служби створених теплиць, навісів, інших конструкцій. Стрічка стійка до корозії і проста в монтажі. Залежно від місця розміщення вибирають суцільну або перфоровану торцеву стрічку.

Суцільна
торцева стрічка

Даний тип плівки також називається гермолента, вона надійно герметизує стики і торці, не допускаючи проникнення всередину швів пилу, комах, вологи. Така самоклейка зазвичай використовується на зовнішніх верхніх частинах полікарбонатних панелей похилих конструкцій

 

Перфорована
торцева стрічка

Плівка з отворами захищає від пилу і бруду, але не перешкоджає волозі, що дозволяє конденсату природним чином випаровуватися з сот. Перфострічкою зазвичай закривають нижні частини панелей, вертикальне скління, а в арочних конструкціях – два кінця полікарбонатних листів. Перфорована стрічка служить додатковим елементом міцності кріплень і підвищує їх несучі властивості.

 

Способи доставки

delivery

Нова пошта

delivery

SAT

delivery

Адресна доставка

delivery

Самовивіз

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Ізоляційна герметизуюча стрічка для полікарбонату

Застосовується як стрічка захисту швів між листами полікарбонату та тріщин після механічних пошкоджень. Стрічка захищає конструкцію від вологи, пилу та інших факторів забруднення. Підходить для:

  • теплиці
  • навіси
  • веранди
  • Інші вироби з полікарбонату

 

Стрічка має дуже гнучкі властивості, і може набувати форми нестандартного об’єкта (наприклад скол зі скосом і т.п.). променям (навіть серед спекотного літнього дня, з нею нічого не трапиться), і розмірний ряд товщини стрічки 25, 38, 50мм дозволить вам підібрати відповідну під ваші цілі.

Перфорована стрічка

     Також на нашому сайті в асортименті є перфорована стрічка, яка в свою чергу робиться з щільного полотна, який має властивості відводити конденсат, що накопичується всередині, але не пропускає ні пил, ні комах, ні вологу назад усередину. Стрічка має ряд властивостей захисту, такі як:

  • захист від пилу
  • сміття, вологи
  • бруду

 Різнорозмірний ряд товщини стрічки: 25; 38; 50 мм дозволить вам вибрати саме той розмір який припаде вам до душі. Перед використанням стрічки необхідно знежирити поверхню, очистити від бруду та пилу, і лише потім починати клеїти.

 Де купити стрічку?

Придбати герметизуючу або перфоровану стрічку у доступному розмірному сегменті можна у нас на сайті

 

Розгорнути

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.