Про нас

Ласкаво просимо на сторінку нашої компанії!

Ми з радістю вітаємо всіх відвідувачів, які неодмінно стануть нашими клієнтами. Якісний полімерний, стільниковий, трапецієподібний полікарбонат представлений у нас відомими і перевіреними брендами: Sotalux, Sotalight, Berolux і Borrex. Ці марки вже більше 10 років радують українських і європейських споживачів своїми надійними полікарбонатними панелями, зручними і міцними конструкціями з них - теплицями, навісами, перегородками, декоративними спорудами.

Ми пропонуємо тільки сертифікований товар з гарантією експлуатації 15 років. Фактично цей матеріал здатний служити не одне десятиліття, адже має дуже високі технічні характеристики - виняткову міцність, легкість, спеціальне захисне покриття від ультрафіолетового опромінення. Купуючи у нас не тільки полікарбонат, але також полікарбонатні та алюмінієві профілі до нього, необхідні кріплення - саморізи, Термошайби, торцеву стрічку, ви можете бути впевнені в гарантованому якісному результаті установки конструкцій з полікарбонату. Каркаси будуть міцними і надійними, а листи - стояти рівно і довго, не боячись будь-яких ураганів.

Особливу увагу варто приділити практичним і раціональним теплицям, виробниками яких ми є. Представлені варіанти перевірені на практиці і вже не один рік радують приватних городників і професійних аграріїв можливістю отримувати свіжу натуральну продукцію без залежності від милості погоди. Теплиці сконструйовані за новими технологіями, дозволяють забезпечити контроль температури і вологості, гарантують необхідний рівень розсіяного світла, значно підвищують врожайність культур.

Ми намагаємося запропонувати краще своїм покупцям, забезпечуємо своєчасну підтримку, доставку, монтаж. Ми раді надати вам хороші матеріали за доступними цінами з високим рівнем сервісу.

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.