Щоб замовити полікарбонат, який буде надійним та довговічним, слід знати особливості цього матеріалу. Полімер використовується у різних сферах діяльності, кожна з яких передбачає специфіку експлуатації. З полікарбонату роблять перегородки в офісі, вивіски, навіси та теплиці. Полімер є незамінним помічником для будівельників, інженерів, садівників та дачників. З листів термопласту можна легко зібрати будь-яку конструкцію.
Сфери, де застосовується полікарбонат:
- Будівництво та проектування. Покрівля, фасад, захисні козирки, затишні веранди.
- Сільське господарство. Виготовлення теплиць та оранжерей.
- Рекламна діяльність. Рекламні вивіски, стенди.
- Спортивні напрямки. Із полікарбонату роблять ігрові щити для змагань, також за його допомогою облаштовують стадіони.
Полікарбонат – це довговічний матеріал, проте за ним необхідно правильно доглядати. Щоб споруда з полімеру довго залишалася в первозданному вигляді, слід протирати деталі з полікарбонату м’якою ганчіркою, змоченою у мильному розчині. Потрібно уникати попадання гострих частинок сміття на поверхню, а також не допускати накопичення вологи в порожнинах. При монтажі полімерної конструкції треба враховувати правила встановлення, щоб не зашкодити цілісності пластику. Не можна використовувати для очищення поверхні агресивні миючі засоби або речовини, що мають жорсткий абразив. У різну пору року необхідний сезонний догляд: взимку необхідно прибирати сніг з полікарбонатних споруд, а влітку протирати пил і сміття, що потрапило у конструкцію.
- Розчин, що очищає, не повинен залишатися на полікарбонаті – його слід змити, щоб не залишилося розлучень.
- Приділяйте особливу увагу місцям стиків полімерних листів, звідти необхідно видалити бруд, що накопичився.
- Неправильно підібрані засоби можуть порушити поверхню полімеру та зробити глянсове покриття матовим.
- Перед тим, як очищати полімер, дочекайтеся поки бруд стане м’яким від води. Змочіть забруднення розчином і починайте очищення тільки після розм’якшення частинок бруду.