Монолітний
полікарбонат

Гуртом та у роздріб

Монолітний полікарбонат – матеріал, який поєднав міцність металу і прозорість скла. Гнучкий і легкий він активно застосовується в будівництві, декорі, приватному господарстві і аграрному секторі. Монолітний полікарбонат стає прекрасною основою козирків, дахів, хвилястих і криволінійних конструкцій. Він незамінний в дизайні приміщень, для створення різних перегородок і рекламних банерів. Набір якостей дуже широкий: прозорість, легкість, довговічність, пожежостійкість, стійкість до УФ-випромінювання, гнучкість, міцність, ударна стійкість, а головне – доступна ціна.

У нас можна купити монолітний полікарбонат товщиною листів від 0,8 мм. до 12 мм. Стандартні розміри листів: 2050 мм. х 3050 мм., 2050 мм. х 6100 мм. Можливі спеціальні розміри листів під замовлення. Колірна гамма включає 9 відмінних відтінків матеріалу.

Кольори

Прозорий

Бронза

Зеленый

Синій

Червоний

Жовтий

Сірий

Гранат

Бірюза

Переваги продукту

Надвисока ударна міцність

Надвисока ударна міцність

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Захист від ультрафіолетового випромінювання

Безпека скління

Безпека скління

Високі теплоізоляційні властивості

Високі теплоізоляційні властивості

Чудова світлопроникність

Чудова світлопроникність

Стійкість до атмосферних впливів

Стійкість до атмосферних впливів

Приклади використання

Застосування монолітного полікарбонату

Не тільки скло є прозорим матеріалом. У будівництві замість нього застосовують ще й полікарбонат – матеріал, схожий одночасно на пластик і оргскло. Він прозорий (але може бути і будь-якого кольору), однак міцний: його застосовують навіть для антивандальних огорож і скління.

Є 2 види цього матеріалу: стільниковий і монолітний. Лист стільникового полікарбонату – містить «порожні» осередки, заповнені повітрям. Він менш міцний, але краще тримає тепло. Нижче розглянемо, що таке монолітний полікарбонат.

Що таке монолітний полікарбонат, і які його переваги?

Монолітний полікарбонат – лист товщиною від 1 до 12 мм (виробляють і більш товсті листи, але зазвичай під замовлення). Його основні переваги:

 • Прозорий полікарбонат – пропускає світло. У цьому плані він лише трохи поступається склу – тобто через Не-кольоровий лист цього матеріалу і світло нормально проходить, і можна без проблем побачити все, що знаходиться по іншу сторону.
 • Виробляти можна не тільки прозорі листи – вони можуть мати інший колір, або мати знижений рівень прозорості. У другому випадку світло все одно буде проходити через матеріал, але через нього не можна буде розгледіти деталі.
 • Гнучкість. Навіть товстий лист матеріалу – згинається. Це дозволяє створювати арочні конструкції (в першу чергу – теплиці, навіси).
 • Міцність. Полікарбонат – матеріал міцний: в цьому плані його можна порівняти з алюмінієм (при приблизно однаковій товщині листа). Прозорий лист ПК міцніше за звичайне скло приблизно в 200 разів – тобто таке скління не вийде просто так розбити каменем.
 • Стійкість до морозів та спеки. Полікарбонат не втрачає своїх якостей при температурі від -40º до + 120º.
 • Стійкість до побутової хімії. Полікарбонат можна спокійно мити з різними миючими засобами, а також використовувати засоби для дезінфекції (актуально в першу чергу в теплицях).
 • Простота монтажу. Полікарбонат кріпиться на каркас за допомогою саморізів або Термошайба.
 • Такий спосіб не вимагає спецтехніки (якщо тільки лист матеріалу не важить багато), спеціальних знань і дорогого устаткування.

Перераховані переваги роблять цей матеріал поширеним в різних галузях – від виробництва реклами до скління будь-яких будівель.

Де і для чого застосовують монолітний полікарбонат?

Області застосування матеріалу такі:

 • Будівництво парників і теплиць.
 • Будівництво малих конструкцій: торгових точок, зупинок, навісів, перегородок, альтанок, козирків.
 • Скління терас, альтанок, малих будівель.
 • Транспортна промисловість – виробництво лобових стекол, ілюмінаторів, автомобільних фар.
 • Рекламна промисловість – виробництво банерів, щитів, вивісок, покажчиків, стендів, об’ємних літер.

Для таких завдань можна замовити як листовий полікарбонат (який потім обробляється за потрібне способом), так і виробництво готового виробу за проектом замовника (з потрібним розміром, товщиною, формою).

Де можна вигідно купити монолітний полікарбонат в Україні?

Купити монолітний полікарбонат можна в київській компанії Polycarbonate. Підприємство займається виробництвом листового ПК товщиною до 12 мм кількох стандартних типорозмірів. Замовити можна як прозорі листи, так і листи декількох основних кольорів.

Крім листового ПК можна замовити і продукцію з цього матеріалу, а також придбати все необхідне (профіль, Термошайби) для його монтажу.

Розгорнути

Замовити

Дякуємо! Повідомлення успішно відправлено.

Залишити відгук

Дякуємо! Ваш відгук доданий на розгляд модератору.

Задати питання

Дякуємо! Ваше питання надіслано на розгляд модератору.