У нашій широті всі довгострокові споруди будуються з матеріалів, здатних зберігати свої властивості в умовах температур нижче нуля. Також конструкція покрівлі або навісів має забезпечувати несення снігового навантаження, яке відповідає кліматичній зоні регіону, де розташована будівля. Якщо вам потрібно, щоб дах або стіни пропускали денне світло, то найкращим вибором стане полікарбонат. Залежно від типу будівлі можна застосувати монолітний, стільниковий та профільований термопласт.

Замовити та купити полікарбонат потрібного типу у будь-якій кількості можна в інтернет-магазині PolyCarbonate. У нас передбачені знижки для оптових покупців, тому чим більша партія – тим відчутніше зниження ціни.

Вибираємо полікарбонат для зими

Властивості полікарбонату дозволяють його використання без втрати якостей у кліматичних умовах із вологістю повітря до 100% та температурою від -40 до +120 градусів. Якщо там, де ви живете стовпчик термометра, не опускається нижче – сміливо його використовуйте.

Врахуйте один важливий момент – міцність монолітного полікарбонату вище, ніж у стільникового, а профільований – міцніший за листовий. Завдяки формі профілю дозволений тиск на нього 350-500 кг/м2.

Через високу міцність полімеру допустиме навантаження більше залежить від кроку решетування – чим він більший, тим товщі має бути лист. Так при решітці 50х50 см достатньо товщини 3 мм, щоб утримати сніг вагою 100 кг. Але брати тонкий пластик не рекомендується, він може прогнутися і луснути. Дахи та козирки краще робити з матеріалу завтовшки від 6 мм.

На території України є 6 зон з різною кількістю випадання опадів у зимовий період, та снігове навантаження коливається від 80 до 180 кг на 1 м2. Якщо нахил схилу покрівлі менше 25 градусів, то для розрахунку приймається коефіцієнт 1, рівний для плоского даху. У житті краще збільшити ухил до 30 градусів з таким самим коефіцієнтом. Для гостроверхих дахів з кутом нахилу понад 25 (30) градусів – значення множаться на 0,7.

Отримані значення будуть нормативними, тому до них потрібно буде додати ще 40% задля досягнення розрахункового показника. Саме від розрахункового значення відштовхуються під час проектування архітектурних споруд.

Дах з ухилом 60 градусів не нестиме снігове навантаження, оскільки він умовно відсутній за рахунок мимовільного скочування снігу, але тоді доведеться розраховувати тиск вітру. Розрахунок вітрового впливу на покрівлю проводиться спеціалізованими проектними організаціями і без певних знань самостійно його виконати важко, та й результати можуть виявитися невірними.

Для збереження тепла в будові, краще купити стільниковий полікарбонат - він має найкращі показники теплоізоляції. З ним ви не тільки забезпечите попадання денного світла до приміщення, а й заощадите на опаленні.

Ходити по укладеному полікарбонату категорично не рекомендується навіть якщо він має товщину 20 мм і більше.

У кого вигідніше купити полікарбонат у Києві

Зараз багато продавців на ринку, які пропонують купити стільниковий чи монолітний полікарбонат, але далеко не у всіх він якісний. Магазин PolyCarbonate реалізує продукцію лише від передових виробників із гарантією у 25 років. Купуючи у нас товари, ви можете бути впевнені у їхній відповідності заявленим характеристикам.

Якщо ви не впевнені чи сумніваєтеся в правильності вибору – наші менеджери готові дати безкоштовну консультацію та порекомендувати оптимальний продукт для реалізації будівництва.